Piękne kwiatowe wzory i trendy na rok 2013

Piękny kwiatowy wzór i trendy lampki zielone

Piękne kwiatowe wzory i trendy na rok 2013

Kwiecień sprawia, że ​​kwiaty i maj ma dzięki za to ...

Ale kto mówi, że musisz poczekać do przyszłego maja, by cieszyć się sezonowymi kwiatami?! Obecne projekty kwiatowe kwiatów są obfite, świętują świeże kolory i ciekawe kształty.

Dziś chcielibyśmy przedstawić najbardziej wybitne projekty kwiatowe na rok 2013. Te selekcje - od nowoczesnych abstrakcyjnych kwiatów po inspirowane akwarelą motywy drukarskie - na pewno Cię zaskoczą i będą w najlepszy możliwy sposób!

Piękne kwiatowe wzory i trendy pościel ciekawe
Możesz znaleźć tradycyjne wzory pastelowych kwiatów w dowolnym momencie, jeśli wiesz, gdzie szukać, ale dlaczego nie spróbować nowoczesnych odmian ukochanych klasycznych wzorów? Nawet w sklepach, które w zasadzie mają tendencję do oferowania bardziej konwencjonalnych stylów, jeden lub dwa przedmioty można znaleźć w zupełnie nowym stylu. Podczas studiowania poniższych zdjęć, zanotuj, co przyciąga twoje oko. Możliwe, że te wskazówki, które pokazują najżywsze kolory lub najbardziej abstrakcyjną realizację, są z konieczności najbardziej efektywne, wyraźne lub oryginalne. Niektóre elementy dekoracyjne z kwiatowymi wzorami mają nieodpartą jakość, którą trudno opisać! Co najważniejsze, nie zakładaj, że "wiosenne kwiaty" stały się czymś w rodzaju sezonowego banału. Jak udowadniamy w naszym poście, w tym stylu jest coś więcej, niż można by się spodziewać na pierwszy rzut oka ...

Kwiatowe tapety i zasłony

Zaczynamy od tapety Serena Natural Multi, ważnej sugestii Laury Ashley. Jak podaje opis produktu zamieszczony na stronie internetowej stylisty, ta próbka to "kwiatek ze stylowymi akcentami, stylizowanymi na współczesne smaki mody". I rzeczywiście tak jest! Jednak najbardziej imponującą rzeczą jest sposób, w jaki te wzory odbiegają od standardu Laury Ashley i dodają stylu retro do miksu!

Nowoczesne tapety z kwiatowymi wzorami autorstwa Laury Ashley

Piękny kwiatowy wzór i trendy dekoracja ścienna

Trudno nie przyciągać kolejnych zasłon IKEA z abstrakcyjnymi motywami kwiatowymi ... Ta para zasłon o prostej nazwie "Janette" wyróżnia się jaskrawymi odcieniami zieleni i odważnym designem. Dla twojej informacji: model jest również szary.

Nowoczesne abstrakcyjne zasłony wzorzyste

Piękne kwieciste wzory i zasłony kurtynowePoniżej widzimy zasłonę prysznicową Winter Flower DKNY, wzór z wąską opcją zbliżenia po prawej stronie Donny Karan. Na tym produkcie w łazience w głębokim fioletu, róże wydają się być gotowe do lotu. To właśnie ametystowe odcienie odróżniają kurtynę prysznicową w bardzo dziwny sposób, nadając jej dekadencki wygląd. Ogólny efekt perłowy wynika z brązowego wykończenia ...

Purpurowa zasłona prysznicowa w kwiatowe wzory autorstwa Donny Karan

Piękne kwiatowe wzory i trendy fioletowe zasłony

Kwiatowe wzorzyste poduszki

Poduszki do rzucania to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz wprowadzić do pomieszczenia dawkę kwiatu. Poniżej znajduje się atrakcyjna poduszka zaprojektowana przez Z Gallerie, a po wersji Ikat tego modelu o nazwie Jacqueline jesteśmy szaleni. Abstrakcyjnie ukształtowana kompozycja kwiatowa łączy kolory niebieski, miętowy i kremowy, a przedmiot dostępny jest również w odcieniach cytrynowego żółtego i stalowoszarego. Czy wspomnieliśmy, że aby zmaksymalizować komfort, poduszka jest również wyposażona w puchowe wypełnienie ?! ...

Streszczenie zdobione poduszki

Piękny kwiatowy wzór i trendy abstrakcyjne poduszki róż

Kolejna propozycja marki West Elm, poszewka na poduszkę Siesta w kwiatowe wzory, jest elegancka i tradycyjna. Może to wynikać z faktu, że element dekoracyjny jest podobny do akwareli rozpryskującej życie lub do tego, że zastosowano przyciągające wzrok odcienie kolorów, takie jak koral, różowy i niebieski. Poszewka jest wykonana ze 100% bawełny, wkładka jest sprzedawana osobno.

Poduszka akwarelowa - turkusowa lampa stołowa

Piękny kwiatowy wzór i trendy lampki zielone

Mówiąc o tradycyjnych wzorcach w stylu vintage - nikt nie potrafi ich lepiej dostosować do aktualnych trendów mody niż Jonathan Adler! Projekt nowej kwiatowej poduszki projektanta nosi nazwę Brasilia i jest inspirowany kształtami i kolorami natury. Dodatkową korzyścią jest to, że słynny artykuł w stylu retro jest ręcznie haftowany!

Piękny kwiat na poduszce Jonathana Adlera

Piękne kwiatowe wzory i trendy poduszkują Jonathana Adlera

Pościel z motywami kwiatowymi

Warto podkreślić, że żadna pora roku nie jest porównywalna do wiosny, jeśli zdarzy ci się czyścić twoje łóżko! Dlaczego nie weźmiesz pod uwagę kwiecistych wzorów? A zwłaszcza takie, jak nieoczekiwane projekty, które czarno-białe płótno serii Marimekko Kevatesikko przez Crate & Udekoruj beczkę. Ten model projektu, zaprojektowany przez Erję Hirvi, opiera się na badaniach kształtu i struktury zarośniętej rośliny łąkowej: Zgadnij, co to jest! Tak, zgadza się, to jest cowslip. Co się okazało: stara, dobra koncepcja botaniczna z odświeżająco nową i nowoczesną twarzą!

Czarno-biała pościel

Piękne kwiatowe wzory i trendy pościeli czarno-białe

Zestaw kołdra kwiatowy & Pocieszyciel Calista - nieco prostsza i stylizowana linia w porównaniu do reszty typowej kolekcji Pottery Barn - wykonana jest z mieszanki bawełny i lnu. Projekt nawiązuje zarówno do uroku kwiecistego wzorzystego szala, jak i do symetrii cząstek mozaiki. Czy cokolwiek może być bardziej ożywcze niż paleta kolorów w kolorze niebieskim i białym, szczególnie gdy przejście na lato jest na porządku dziennym?

Granatowa poszwa na kołdrę z kwiatowymi wzorami

Piękny kwiatowy wzór i trendy niebiesko-biała poszwa na kołdrę

Kwiatowe zdobione dywany

Dywaniki z kwiatów są takie, że służą jako centralny element pokoju, a także odgrywają rolę wiążącego punktu w meblach genazen w pokoju. Powiedzmy, że pokazane tutaj elementy dekoracji należą do typu, który ma być centralnym elementem ... Serdecznie witamy ÅKERKULLA - nowy projekt IKEA. Z jednej strony ten dywanik o niskim włosiu charakteryzuje się ludowym, tradycyjnym wyglądem, ale z drugiej strony odważnymi konturami i kształtami, które podkreślają wrażliwość projektanta dywanów na nowoczesne wyrażenia.

Kolorowy dywanik z IKEA

Piękne kwiatowe wzory i trendy dywan kolorowy IKEA

Niemal nie można zignorować atrakcyjności dywanu botanicznego CB2 w przypalonej pomarańczy, tym bardziej, że jego odważny design i ogniste kolory są prawdziwymi kuszeniami! Klejnot ten został zaprojektowany przez artystę Matthew Lwa, który po podróży do chicagowskiego ogrodu botanicznego wprowadził do swojej pracy kwiecistą fascynację. Efektem jest skuteczna gra wizualna z myślą o nadrealistycznych kwiatach, to dywan, który urzeka naszą uwagę szarymi, brązowo-szarymi i lnianymi odcieniami bieli na jasnym pomarańczowym tle ...

Świecące mniszek lekarski z wzorem botanicznym

Piękne kwiatowe wzory i trendy pomarańczowy dywan botaniczny

Ostatnim artykułem, który dziś prezentujemy, jest dywan, który zaskakuje abstrakcyjnym wzornictwem i niezwykłym kształtem. Ręcznie tkany dywan ogrodowy Angela Adams wykonany z czystej wełny należy do serii "Ścieżek". Zainspirowany spacerkiem po ogrodzie, kawałek wykonany jest w 100 procentach z nowozelandzkiej wełny. Dziwnie wspaniałe, prawda? ...

Mamy nadzieję, że pokazaliśmy z naszym wkładem, że wzory kwiatowe są dalekie od tego, czym były kiedyś. I takie stwierdzenie jest naprawdę inspirujące! Nic nie jest w stanie pocieszyć tak bardzo, jak nowy wariant klasycznej koncepcji. Decydując się na bardzo abstrakcyjne propozycje, cofając się na terytorium mody retro lub preferując odważne projekty, możesz zorganizować prawdziwe święto kwiatów, które pasuje do najnowszych trendów w modzie wiosną!

Streszczenie wzorzyste biegacz Angela Adams

Piękne kwiatowe wzory i trendy kolorowy miękki dywan Angela Adam