Pomysły na wystrój wnętrz w stylu Craftsman

nowoczesny dom dekoracji rzemieślnik styl czerwona ściana kanapa lampa podłogowa

Dekorowanie pomysłów na dom w stylu Craftsman

Większość ludzi uwielbia styl Craftsman! Czy ty również należysz do tej grupy? W tych apartamentach jest coś przytulnego i ciepłego. Świadczą o prostocie i preferencji dla materiałów budowlanych.

Takie rozwiązania projektowe pojawiły się wkrótce po początku XX wieku.

Charakteryzują się wieloma charakterystycznymi cechami. Należą do nich stożkowe kolumny, liniowe okna, frontalne drzwi i otwarte krokwie pod okapem.

Dzisiaj przyjrzymy się bliżej domowi rzemieślniczemu i przyjrzymy się różnym opcjom dekorowania takich domów. Niektóre z dzisiejszych domów są nowo wybudowane, a inne starsze. Pierwsze zostały zbudowane w stylu rzemieślniczym od początku, a pozostałe zostały na nowo zaprojektowane.

 Pomysły na wystrój wnętrz w stylu Craftsman

nowoczesny kominek dekoracji domu kamienny styl rzemieślnika
W przypadku dekoracji można zobaczyć wiele stylów. Różnią się od tradycyjnych akcentów po jasne, nowoczesne spotkania. Jak byś ozdobił dom rzemieślników?

Rzemieślnik zaprojektował przestrzenie mieszkalne

Pomysły na wystrój wnętrz w stylu Craftsman uroczym domu

Serię tę rozpoczynamy w Domu Rzemiosła Dorothy Howard Architect Studio. Zwróć szczególną uwagę na szczegóły okien, a także na odsłonięte barierki dachowe. Czy zakochałeś się także w zielonych i bordowych odcieniach szałwii na fasadzie?

A teraz rzućmy okiem na następne zdjęcie? Jak udekorowałbyś takie wnętrze? Jakie dane według ciebie mają tutaj znaczenie? Istnieje kilka poprawnych odpowiedzi na to pytanie. Możesz go znaleźć najszybszy sposób, aby zachować ostrożność.

Dają pomieszczeniu zmysłowe ciepło. Niektórzy projektanci-rzemieślnicy również używają dużo szkła. W dolnej części obrazu jest to najbardziej przyciągający wzrok dekoracyjny akcent.

Uważamy, że detale wykonane z drewna są szczególnie atrakcyjne

Pomysły na aranżacje wnętrz w detalach drewnianych w stylu rzemieślniczymTo sprawia, że ​​efekt elementów liniowych jest bardzo silny. W przypadku pokazanego poniżej pomieszczenia mamy do czynienia z oświetleniem wiszącym i ściennym.

Następnie pojawia się kojący efekt światła

Pomysły na wystrój wnętrz w nowoczesnym salonie salonu Craftsman

Niektóre apartamenty Craftsman są najbardziej skoncentrowane na ciepłych i ziemskich niuansach. Inni optują za jasnym i jasnym podejściem. W następnym pokoju poczujesz harmonię żywych akcentów i wesołych odcieni.

Gra cieni w kolorze niebieskim i białym sprawia, że ​​atmosfera jest nieodparcie pociągająca

Pomysły na wystrój wnętrz w odrestaurowanej sypialni w stylu Craftsman

Wiele osób czerpie ogromną przyjemność z patrzenia na szare łupkowe ściany. Można je znaleźć w obrazie Terapii Apartamentowej poniżej.

Przekształcenie zabytkowego domu w nowoczesnym stylu

Pomysły na aranżację wnętrz w stylu rzemieślniczym czarny salon z wbudowanym kominkiem

Ten nowoczesny salon w stylu Craftmana obejmuje nowoczesne oświetlenie wiszące, akcenty z białego drewna i dzieła sztuki współczesnej. Rezultatem jest wygląd, który jest wygodny, przycięty, a jednocześnie ekskluzywny i nowoczesny.

Wygodny i nowoczesny wygląd

Pomysły na aranżację wnętrz w nowoczesnych meblarskich regałach

Rzemieślnik zaprojektował kuchnie i jadalnie

A teraz spójrzmy na niektóre kuchnie i jadalnie? Chętnie przedstawimy Wam wgląd w ten temat. Pierwsza kuchnia kryje się za fantastyczną fasadą craftmans. Ten dom Moore Architekci ma wielkie frontowe drzwi ze zwężonymi kolumnami i białymi poręczami.

Dom Moore Architekci

Pomysły na wystrój wnętrz w stylu Craftsman zewnątrz drzwi wejściowe schody

Po tym wpisie naprawdę chcesz się pobłażać. Teraz naprawdę masz ochotę na piękną kuchnię i jadalnię. Przede wszystkim architekci ustalili związek między wnętrzem a wyglądem zewnętrznym.

Wewnątrz niektóre akcenty drewna związane z designem znajdują się w postaci szuflad, drzwi i szafek kuchennych - oraz wyspy.

Nowoczesne akcenty łączą się z tradycyjnymi wypowiedziami, tworząc ciepłą i wygodną przestrzeń życiową. [zgodnie z The Kitchen Source]

Akcenty z drewna - szuflady, drzwi i szafki kuchenne

Wewnętrznego projekta pomysły w rzemieślnika stylu wyspy wyspy drewnianym wnętrzu

Następnie pojawia się zabytkowa kuchnia o cenie. To jest dzieło W.B. Budowniczowie, uzupełniony ciepłym połyskiem drewnianych detali.

Ciepły połysk z drewnianych detali

Pomysły na aranżacje wnętrz w stylu rzemieślniczym z drewna zabytkowa kuchnia

 Tylna ściana z płytkami, białe ściany i ciemne powierzchnie kuchenne nadają stylowi wygląd. Drewniana wyspa i tradycyjne stołki barowe przypominają nam korzeń Craftmansa z domu. [według Sandoraz].

Poniższa ilustracja pokazuje projekt rzemieślnika w nowoczesnym stylu bistro Pomysły na aranżację wnętrz w stylu nowoczesnej kuchni wiszące lampy w stylu Craftsmana

Rzućmy okiem na jadalnię. Ten pięknie wypielęgnowany pokój zyskał charakter rzemieślnika dzięki kilku zachwycającym elementom. Wśród nich szczególne znaczenie ma oświetlenie sufitowe oraz kombinacje żółto-zielone i brązowe, a także typowe dla wnętrz Craftmansa wazony z kwiatami. Zauważyłeś Art Nouveau w prawym dolnym rogu? Wydaje się pochodzić z sufitu ozdobionego elementami roślin, czy nie?

Pomysły na wystrój wnętrz w stylu rzemieślniczym tropikalna nuta

Poniższa jasnoszara jadalnia jest nieco bardziej nowoczesna. Całość dopełnia ozdobny pasek. Widziałeś to? Między innymi, pokój wyróżnia się nowoczesnym wyglądem jasnych niuansów i chłodnych odcieni. [według Denoxa]

Pomysły wnętrz w stylu Craftsman jadalnia białe meble

W tym nowoczesnym kontekście chcemy również przedstawić Państwu oświetlenie wahadłowe poniżej. Fototapety i kolekcja waz sprawiają, że przestrzeń ta jest ponadprzeciętna. Mieszanka ciepłych i chłodnych odcieni zapewnia harmonię. [według Sarah Greenman]

Pomysły na wystrój wnętrz w stylu rzemieślniczym z drewna stołowe krzesła jadalnia

Jeśli zwróciłeś uwagę, rozpoznasz pokój poniżej! Jest to odnowiona jadalnia w tej samej starej kuchni od Apartment Therapy. Czy wspominaliśmy o roku powstania? Dom został wybudowany w 1912 roku, a jego wystrój obejmuje współczesne i zabytkowe skarby. Jadalnia nie jest wyjątkiem.

Pomysły na wystrój wnętrz w stylu Craftsman jadalnia dywan czarny

Sypialnia w stylu Craftsmans

Najpiękniejsza zawsze wychodzi na koniec! Zrobiliśmy to też. Ponieważ pokoje Craftmansa są w czystej harmonii z pokojami w środku. Tradycyjnie patrzymy na "powłokę" tego pierwszego, a następnie na wygląd zewnętrzny samego domu.

Wewnętrznego projekta pomysły w rzemieślnika stylu San Fransisco zewnętrznym domu

Czasami prosty i czysty sposób projektowania jest najlepszy. Drewniane meble zajmują centralne miejsce w pomieszczeniu poniżej. Również urocze jest połączenie tych z beżowymi ścianami po obu stronach.

Pomysły na aranżację wnętrz w sypialni w stylu rzemieślnika

Może nie zainspirowaliśmy Cię do zaprojektowania Twojego wnętrza w nowoczesnym stylu rękodzieła. Ale wciąż możesz dodać piękne akcenty. Przykładem takiej procedury jest następny rysunek.

Sztuka i rzemiosło zestawu łóżek zawiera najsilniejsze oświadczenie w pokoju.

Pomysły na aranżację wnętrz w meblach z drewna w stylu rzemieślniczym

Teraz następuje szersza przestrzeń uzupełniona drewnianymi koszami i Türakzente. Odświeżające odcienie bieli i błękitu przyczyniają się do wyraźnego i przestronnego wyrafinowania, nie sądzisz? [według Annette English & Associates]

Pomysły na wystrój wnętrz w odrestaurowanej sypialni w stylu Craftsman

Kolejne ujęcie starego domu z 1912 r. Ilustruje moc szarości i bieli niuansów i współczesnych mebli. Spójrz na nowoczesne dzieła sztuki i lampę akrylową na nocnym stoliku. [zgodnie z Terapią Apartamentową]

Pomysły na aranżację wnętrz w stylu rzemieślniczym sypialnia czarna lniana

Ostatnie zdjęcie pokazuje silny wpływ nowoczesnych kompozycji kwiatowych w projektach Craftmans. Jeśli deklaracje stylu są wystarczająco silne ze względu na wyraźne szczegóły liniowe, można z łatwością wstawić niektóre współczesne elementy. To może się zdarzyć nawet przy drzwiach wejściowych.

Czy w podobny sposób połączysz Craftman i nowoczesne elementy w swoim domu? Czy zaczniesz już od fasady, czy uznasz to za niespodziankę we wnętrzu? We wszystkich przypadkach życzymy Wam magicznych rezultatów!

Pomysły na aranżację wnętrz w stylu ciesielskim