Ważne kuchnie Plany pięter – Projekty i Show Kuchnie

ważne kuchnie plany pięter pokój zlew trójkątny

Ważne plany pięter kuchni

 Wybór planu kuchni zależy od dostępnej przestrzeni, a także od wydajności i wygody, których szukasz. Jest to obszar określony przez lodówkę, płytę grzejną i zlew. Kompaktowy trójkąt ogranicza odległość między tymi ważnymi przedmiotami kuchennymi.

Jeśli chcesz wybrać odpowiedni plan budynku dla swojego domu, zwróć szczególną uwagę na ten trójkąt, na którym na pewno będziesz pracował.

Ważne plany pięter w kuchni - w kształcie litery L

Kuchnia w kształcie litery L ważne układy elastyczny pomysł na projekt
 L-shaped jest najczęstszym planem strony. Zajmuje mniej miejsca i zapewnia większą elastyczność między obszarami roboczymi. Ten plan sprawdza się, jeśli kuchnia przylega do zwykłej przestrzeni.

Luksusowy kształt litery L - projekt kuchni

L-shaped ważne kuchnie podłogowe plany elastyczne wnętrze pomysł

    Zaletą kuchni w kształcie litery L jest to, że stół stoi pośrodku pokoju. Zawsze jest to świetny sposób, aby każda rodzina zebrała się razem, aby przygotować jedzenie. To także przyciąga gości do trzymania się blisko szefa kuchni podczas gdy wszyscy mówią. Urządzenia kuchenne są wzdłuż tylnej ściany, a lodówka znajduje się na bocznej ścianie, co jest właściwie dobrym i świetnym trójkątem.

 Wyspa kuchenna - projekt

ważne kuchnie plany pięter przestrzeń kuchnia wyspaWyspy wydaje się być najlepszym rozwiązaniem, w kuchni, w kształcie litery L, których waga jest 3X3 m ma również być otwarty do innego pomieszczenia. Poprawić funkcjonalność kuchni tworząc wyspy z płytą kuchenną lub Hokery dla leniwe posiłek z przyjaciółmi.

Inspirowana wiejską wyspą

rustykalna konstrukcja kuchenna, kompaktowe, wąskie wykończenie

Ten układ w kształcie litery L kuchnia oferuje wyspa na środku pokoju. Jest to dobre wskazanie, czy chcesz zainstalować duże pomieszczenie z dużą ilością miejsca w kuchni. Wyspa-szuflady zwiększyć pojemność i otwarte półki służyć zarówno jako powierzchni wystawienniczej, a także dodatkowe miejsca.

    Kształcie litery U Projekt kuchni w kształcie litery U pomysł wyspy pomysł kwadrat trójkąta Ważne plany kuchni

Przyjrzyj się uważnie trójkątowi w tym schemacie. Jeśli urządzenia są zbyt blisko siebie, w rogu poczujesz się uwięziony i przygnębiony. Rozważ otwarcie pół ściany do sąsiedniego pokoju obok.

 Kuchnia w kształcie litery U.Krzesła kuchenne w kształcie litery U, z ciemnego drewna

Kuchnia w kształcie litery U pozwala szefowi kuchni zająć się jego pracą, a jednocześnie być częścią firmy w sąsiednim pokoju. Kuchnie w kształcie litery U są idealne dla poważnych kucharzy, ponieważ istnieje wiele otwartych blatów, które przydają się podczas pieczenia lub przygotowywania dużego posiłku.

    galera

Kompaktowy mały wąski pomysł na projekt kuchni Ważne plany kuchni

Kluczowym słowem jest tu: nie zamykać się w wąskim korytarzu kuchni! Starają się stworzyć przestrzeń w pobliżu najczęściej stosowanych urządzeń! Aby utworzyć więcej miejsca, trzeba mieć spiżarnię wyciąganej, spiżarnia lub poza- spiżarnia przy kuchni.

Urocza wąska kuchnia

wspaniały design kuchni mały kompaktowy blat czarny

    Małe kuchnie, takie jak kuchnie kuchenne o wymiarach 2,40 x 3,00 m, są przeznaczone dla jednego kucharza. Oczywiście gotowanie dla jednej osoby jest zawsze potężne w tym pokoju. Ustaw urządzenia kuchenne wzdłuż dwóch stron, co ułatwia pracę w systemie trójkąta. Blaty z czarnego polerowanego granitu są idealne do gotowania lub podawania potraw.

P ukształtowany

Kształcie litery P pomysł na projekt kuchni Podłoga w kuchni Ważne plany pięter

P oznacza angielskie słowo peninsula, i. Półwysep. Projekt w kształcie litery P wynika z planu podłogi w kształcie litery L i U. Umożliwia dodatkową powierzchnię roboczą w kuchni, nie zajmując dużo miejsca.

Plan piętra w kształcie litery "P"

Kuchnia w kształcie litery P współczesne nowoczesne meble kuchenne

Aby zoptymalizować 3,90 X 3,30 m planu, projektant zdecydował się na układ P kształcie. Półwysep, z umywalką i szafek kuchennych dodaje dodatkowe możliwości pracy dodanych w pokoju i oferuje więcej możliwości przechowywania w kształcie litery U planu.

 Nowoczesna wyspa kuchenna w kolorze brązowym i białymwyspa kuchenna nowoczesna błyszcząca brązowa drewniana podłoga doniczka

Piękna paleta kolorów w kuchni - 14 niesamowitych pomysłów na kolorowe projekty