Originalus DIY apdaila – 5 paprastos amatų idėjos iš kartono

Popieriaus "DIy deco" iš esmės yra labai paprastas ir gali būti lengvai suprantamas daugumoje žmonių. Be to, šis Hausaufpeppens metodas yra gana pigus. Galimybės yra daug ir jie lengvai suteikia daug veislių namuose.

Jei jus domina tema, tada jūs jau tikriausiai jau eksperimentavote su tema. Tai padės jums pasirinkti, nes šios idėjos yra šiek tiek išsamiau.

Žinoma, pradedantiesiems DIY apdailoje taikoma taisyklė: pradžia yra sunki! Tačiau taip pat verta paminėti šias puikias idėjas. Pirma, jie yra įkvepiantis tęsti šį hobį. Be to, visi galėtų greitai gauti nuo pradedančiojo iki aukštesnio lygio. Štai kodėl niekada anksti pažvelgti į šias idėjas.

Padaryti gražių gėlių iš popieriaus

diy dekoro deko idėjos dirbtinės gėlės savarankiškai apdailos stalo dekoravimas gėlės

DIY apdaila - šiuolaikiška sienų apdaila iš kartono

DIY apdaila deko idėjos geometrinis apdaila sienų dizaino stalo apdailaKalendorius ant sienos

Pirmoji idėja yra funkcionalus ir gražus tuo pačiu metu. Na, metų pradžioje mums visiems reikia kažko panašaus. Padarykite gražų fabrą savo sienai, pasidaryk pats. Idealiu atveju jis turėtų atitikti interjero dizainą. Galiausiai kalendorius bus jums tarnauti visus metus.

Originali deko idėja pagaminta iš kartono

DIY apdaila sau daro geometrinį sienų apdailą

Šviestuvas pagamintas iš kartono

Ką tu galvoji apie šviestuvų iš kartono idėją? Jei pažvelgsite į mūsų pavyzdžius, jūs suprasite, kad tai ne tik pigus, bet ir efektyvus. Norėdami realizuoti šį projektą, galite pasiimti paprastą, tvirtą dėžutę. Su atitinkančiomis spalvomis galite lengvai pagyvinti ornamentą.

Kūrybinė liustra minimalistiniu stiliumi

Diy apdailos liustra pakabukas apšvietimo padaryti saveMažos pastangos - didelis poveikis

DIY apdailos deko idėjos pakabinti lempos pakabukas apšvietimas liustra padaryti sau

"Gadgets" dėžutė

Puiki tvarka yra mažos detalės. Ne tik drabužiai, bet ir smulkūs priedai bei dalykėliai turėtų būti geros rankos. Priklausomai nuo jūsų poreikių, galite kurti naujus ir naujus popieriaus lentynos ir dėžes. Spalvokite juos puikiais niuansais, ir jie puikiai gali būti "pasidaryk pats" apdaila.

Sukurkite daugiau užsakymų namuose!

DIY apdailos deko dėžutės ventiliatorių tinkerio sau

Padarykite dėžes iš kartono patys

DIY apdailos deko dėžutės gerbėjas save

Dekoratyviniai žiburiai

Be to, mes norėtume atkreipti jūsų dėmesį į kai kurias "DIY" dekoravimo idėjas su žiburiais. Jie gali būti labai įvairūs. Priklausomai nuo popieriaus rūšies ir modelio, sukuria labai įvairius sprendimus. Tai labai lengva sukurti komfortą ir šilumą interjero dizaino su tokiais DIY apdailos idėjos.

DIY apdaila iš savo mėgstamo kraštovaizdžio

Kuris yra jūsų mėgstamiausias kraštovaizdis? Ar yra kokių nors puikių nuotraukų, kurios yra spausdinamos geros kokybės? Jei taip, pasiimkite vieną iš šių idėjų ir supraskite tai su savo mėgstama nuotrauka!

Sukurkite romantiškus žibintus sau

DIY apdaila deco idėjos vėjo žibintai self crafting nuotraukos namų spynos

Persirengimo pilys ir namai išsklaido šilumą

DIY dekoro deko idėjos romantiško vėjo žibintai padaryti savo senas nuotraukas

DIY apdaila su popieriniais gėlėmis

Daugelis žmonių mėgsta gėles, tačiau dėl vienos ar kitos priežasties jie nenori augalų namuose. Vazoje šios natūralios grožybės jiems yra per daug. Jie miršta prieš akis. Vynmedžių augalai reikalauja daugiau ar mažiau rūpestingos priežiūros, kuriam ne visi turi pakankamai laiko.

Sukurkite raudoną popierių rožių ne kartą - apsilankykite www.thecasualcraftlete.com

DIY apdailos deko idėjos Dirbtinės gėlės DIY popieriaus viela

Labai lengva ir išradinga - instrukcijos

diy apdaila deco raudonos rožės dirbtinės gėlės savarankiškai krafting paper instruction

Jums visiškai nereikia elgtis be augalų grožio. Šios "DIY" apdailos idėjos yra pagamintos tik iš popieriaus.

Nesvarbu, ar pasirinkote gėles ar kitas deko idėjas, jau kviečiate pavasarį į savo namus. Kas žino - jei galų gale tai padarysime, jis ateis pas mus šiek tiek greičiau!