Sužinokite daugiau apie “suši” kilmę ir jos rūšis!

Ką tu žinai apie suši?

"Sushi" yra japonų gaminys, pagamintas iš ryžių, daržovių ir žalios žuvies ar kitų jūros gėrybių. Skanus patiekalas paprastai gaminamas iš tunų, lašišų, sepijos, octopod, krevečių, krabų ir ikrų. Šio unikalaus patiekalo paslaptis yra jos amžių amžius ir pusiausvyra tarp ryžių ir acto, kuris yra jo marinatas. Kadangi japonų virtuvės esmė yra sveikos kiekvieno ingrediento perdirbimas, šis maistas pasirodo gana skanu, maistingas ir tuo pat metu mažai kalorijų.

Sushi kilmė ir jos platinimas visame pasaulyje

Išskirtinis sushi aromatas daugiausia susijęs su Azijos filosofine doktrina - japonų virtuve, viena mano, kad niekas negali pakeisti nei tobulo gamtos. Todėl natūralus skonis neturėtų pasikeisti, bet tiesiog pabrėžti! Dėl šio stipraus vidinio įsitikinimo japonai naudojasi šviežių žuvų suvartojimu. Nors jo terminis apdorojimas nėra visiškai pašalintas, jis laikomas kompromisu.

suši pirmą kartą paminėta kinų kalbos žodynuose nuo 2-ojo amžiaus. Dėl šios priežasties manoma, kad teismas turi tikrą kilmę Kinijoje ir Pietryčių Azijoje, o tik 7-8 dienomis. Centras buvo žinomas Japonijoje. Iš pradžių vadinamas suši o ne pats maistas, bet senas procesas fermentuojant ir konservuojant sūdytą žuvį, pridedant ryžius.

Iš 15-16 XIX amžiuje buvo atlikti tam tikri suši metodo pakeitimai. Nors japonai iš pradžių atmetė ryžius ir valgė tik rūgštus skonio žuvis, laikui bėgant jie palaipsniui pradėjo manyti, kad ryžių skonis kartu su žuvimi sukelia naujus jausmus. Iš pradžių žuvys turėtų likti marinade maždaug metus, kol ji bus galutinai paruošta vartoti. Vėliau jie sugalvojo protingą idėją pridėti ryžių actą prie ryžių ir taip sumažino paruošimo ir fermentacijos laiką iki kelių dienų.

supjaustyti žuvis ir paruošti suši

Nuo tada žmonės pradėjo parduoti ir tiekti žuvies ryžių užkandžius gražiose medinėse dėžėse. Ruošiant puikiai suformuotas ritinius, buvo atsižvelgta į du pagrindinius dalykus: viena vertus, didelis dėmesys buvo skiriamas ryškiam skoniui, nes tai turėjo būti gana malonu gomuriui. Kita vertus, dėmesys buvo skiriamas laukui, nes spalvų deriniai, atsirandantys dėl atskirų ingredientų spalvų, turėtų džiaugtis akimis.

19 amžiaus pradžioje vykstant pramonės pažangai ir miestų plėtrai, maisto stalai turėjo pagrindinį vaidmenį, suteikiant darbuotojams skanų ir maistingą maistą. Kad viskas bėgtų greitai ir be problemų, reikėtų pasielgti be dienos Fischfermantation. Vietoje to ryžiai buvo pridėtos prie vietoje esančių ryžių, kad indelis atitiktų specifinį pyragų skonį. Apie šį kartą taip pat gimė Nigiri suši Edo (šiandien Tokijas). Tačiau užtruko daugiau nei 100 metų, kol jo šlovė antrojoje XX a. Pusėje netrukus pasiekė Senasis pasaulis ir Europoje iš viso pasaulio pavadino save save.

Šiandien ši japonų gamta laikoma delikatesė, kurios skonis populiarus tarp jaunų ir senų visame pasaulyje. Šiandieniniame pasaulyje yra žinomi įvairūs variantai, be to, virėjai ir toliau eksperimentuoja su ingredientais ir pasiruošę drąsiai. O ką tu sakai? Ar suši valgyti su lazdelėmis yra jums iššūkis?

Ar gurkšnis jau bėgo tave?

Valgyti suši su kepsniais
Sushi Origin - Nigiri Sushi

Šis rankomis formuotas suši laikomas dažniausiai naudojamu suši stiliumi. Čia mes turime žuvų gabalus ryžiams.

Paruoškite nigiri suši ir valgykite nedelsiant

"Maki suši" reiškia veltinį suši

Šis suši stilius yra suformuotas naudojant bambuko kilimėlius.

vartoti ir maki-suši tarnauti-ir-Sushi Origin - Gunkanmaki

Rankomis suformuotos ovalios formos ryžiai, supakuoti į nori su skirtingais užpildais

gunkan-maki-suši

"Sushi Origin" - "Futo Maki" yra storas ritinys su žuvimi ir daržovėmis

Tipiškas "Futo Maki" skersmuo 3-4 cm. Pripildymas susideda iš trijų skirtingų ingredientų, kurių skonis ir spalvos puikiai tinka.

futo maki skanus suši

futo maki su mango

Sushi Origin - Chirashi Sushi (Stray Sushi)

Skrudinta ryžių su skirtingomis mišriomis žuvų rūšimis ir daržovėmis indas

Chirashi suši ant plokštelės

Vartok chirashi suši

Ura Maki (valcavimo viduje)

 Ryžiai padengia suši, o lapas Nori lieka viduje

Uramaki sushi kilmė ir istorija

"Te-Maki": nori supilamas į krepšį ir užpildomas skirtingais ingredientais 

temaki sushi art delicious

temaki suši ingredientai

"Hoso-Maki" su agurkais padeda išvalyti burną, kai vartoja žaliavines žuvis, todėl skirtingi skonio stiliai nėra sumaišyti

Kitas variantas - Hoso-Maki su tunais.

Hosomaki sushi haeppchen

"Oshi Sushi" dar žinomas kaip "Press Sushi" ir jam būdinga ilga forma

Oshi suši stiliaus ryžiai ir žaliavinė žuvis

Oshi sushi zu zuen ir valgykite

Sashimi - žuvies gabalai be ryžių ir bet kokių ingredientų

Sashimi valgyti be ryžių ir bet kokių ingredientų

Sassimis su tunais skanus maistas

Sashimi suši su kepsniais

 Sužinokite daugiau apie "suši" kilmę ir jos rūšis!

valgyti suši

valgyti suši ir gyventi sveiką gyvenimą

sushi kilmė ir paruošimasvartok sushi ir gėrėk sake

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

3 + 1 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map