Paprastas, kviečiantis kiemas – sodo dizainas

Kviečiame sodo idėjų patarimus tulpių pavasarį

Paprastas, kviečiantis kiemas - sodo dizainas

Kartais paprastas planas yra geriausias planas. Šiuo atveju gražus ir šviežias visais keturiais sezonais puikiai atrodo gražus sodas, sukurtas kraštovaizdžio dizainerio Kristoferio Dabnerio, kuris naudoja silpnai augančias augalų rūšis, ištisus metus.

Ilga žydintys daugiamečiai augalai, tokie kaip kukurūzų lapai, paprastosios durpės ir smiltainis siūlo linksmas pavasarines spalvas, taip pat patraukliai, kai ne žydėti. Maidengrass ir Common Yew yra spalvingos net žiemą, kai daugiamečiai augalai miega po sniegu.

Gerinti dirvožemio kokybę - kviečia kiemą

Kviečiame sodo idėjas patarimus žemės dirvožemio humusui
Prieš pradėdami sodinti, patikrinkite savo dirvožemį ant gero, plono paviršiaus (pvz., Šokoladinis rudas pyragas). Jei šiek tiek išspausite rankoje, jis truputį sulauksite, bet jis vis tiek trupės. Toliau pateikiama pastaba, kad pagerintumėte dirvožemio kokybę.

Nicos idėjos, kaip galite suformuoti savo kiemą

kviečia kiemo idėją purpurinį namo fasado langą

Toniger dirvožemis: Pridėkite tiek daug organinių medžiagų, kiek norite - kompostas, kompostuotas mėšlas, balinimo sūnas arba humusas. Jei pridėsite tik smėlio, rizikuojate sukurti beveik išvardytą medžiagą. Pirma išmaišykite smėlį su balinamu durpynu arba kompostu, tada atsargiai sumaišykite jį su dirvožemiu. Pridėti organinę medžiagą kasmet.

Amerikos namas - baltas medinis sodo tvora

kviečiančios kiemo idėjos patarimai tvora mediena baltaSmėlio ar griovelio dirvožemis: Humuso dirvožemį sumaišykite su komposto arba balinimo durpių dirvožemiu ir į dirvą.

Šarminis dirvožemis: Sumaišykite balinimo durpyną arba dugną su dumbliais į augalų vietas, kad švelniai sumažintumėte pH. Arba sumaišykite sieros dirvožemyje, kad greitesnis poveikis. Kai kuriems augalams, tokiems kaip azalijos, rododendrai, kamelijos ir mėlynės, reikia rūgštinio dirvožemio.

Kojinės priekiniame kieme veda prie namų durų

Kviečiančios kiemo idėjos patarimai įėjimo durų plytų sienoms

Sodo patarimas: Prieš sodinimą pridėkite organinę medžiagą. "Dabner" teikia pirmenybę vietos kompostui, kaip tai daro sodo centrai ar privačios įmonės. Norėdami rasti išteklių savo regione, žiūrėkite geltoną puslapį "Perdirbimas".

Tipiškas Amerikos priekinis kiemas - žingsniai priešais priekines duris

Kviečiame sodo idėjas patarti sodininkystei

Planas
Nors tai yra skirta Kansas City, Misūris, plotas (5 zona), dauguma augalų klestės daugumoje Jungtinių Amerikos Valstijų. Geriausiems rezultatams augti saulėtoje vietoje; Dauguma augalų taip pat gerai veikia šešėlyje, kartais atspalvis. Norėdami užtikrinti gerus rezultatus savo vietovėje, įsigykite augalų iš vietinių sodo parduotuvių.

Pagrindinė plano dalis yra apie 8,40 m virš 6,00 m gylio, tačiau sodą galima lengvai išplėsti ar sumažinti, keičiant kiekvieną augalų rūšį.

Sodinimas: schema ir medžiagos

lengvai pakviesti idėjų patarimus pavasario projekto diagramas

A., žiemos perlas "boxwoodB. Nykštukė alberta eglė
C., Crimson Pygmy "barberis
D., Hikso kukmedis
E. Korėjos alyvmedžių standartų
F. Povio pilies artemizija
G. Golden Fleece goldenrod
H., Becky 'Shasta Daisy
I., drugelis mėlynas "pincushion gėlė
J. Butterfly krūmas
K. Coreopsis
L., Little Spire "rusai sako
M. Stoke aster
N. Goldstorm "juodasis akys" Susan
O., gegužės naktis salvija
P., "Happy Returns" dienos šviesa
Q., "Blue River II" hibiscus
R., purpurinė dūmų baptizija
S., Gracillimuso maidengrassas
T. Asorti vienmečiai

kviečiančios priekinės kiemo idėjos riedėjimo baltos grotelės

Gražus, gerai prižiūrimas sodo dizainas

kviečiančios kiemo idėjos patarimai pavasario planas