Priekinio sodo dizainas – kaip jūs norite sukurti savo priekinį sodą?

sodo dizainas sodo tvora žalia eksterjeras

Priekinio sodo dizainas - pagrindiniai principai

Pagrindiniai principai skamba kaip kažkas, kuris niekada nesikeičia. Bet iš tikrųjų jūs turite neatsilikti nuo jų ne tik kaip hobis sodininkas. Kadangi ten yra, priekyje kiemas maketavimas, kaip ir kiekvienoje kitoje srityje, daugybė naujovių.

Štai kodėl mes visada stengiamės prisiminti pagrindinius sodo dizaino principus pavasarį. Ar manote, kad negalite ką nors išmokti naujo? Tada nelaikyk šio straipsnio! Priešingu atveju likite su juo.

Nakties apšvietimas yra būtinas norint pasiekti atmosferą

sodo dizaino laiptai apšviesti žalia
Sukurkite kelio tinklą priekiniame kieme

Padarykite kelią, kuris natūraliai eina per priekinį kiemą

Negalima būti taip greitas ir skubotas planuojant sodo takus. Iš pradžių vaikai ir gyvūnai paleisti. Jūs pastebėsite, kad vėl ir vėl jie seka tais pačiais eilutėmis. Argi tu neturėtum juos paimti už savo kelius?

Pasiekti nuostabų sodo išvaizdą!

sodo dizainas medžiai gardentaken žvakės

Kelio kelias turi būti prasmingas

Jūsų priekinio sodo dizaino keliai turėtų būti prasmingi. Jie turės vadovauti kažkur ar tarnauti kažkam praktiniam. Jums reikės išvežti jus į atkūrimo zoną arba lengviau rūpintis augalais.

Prie įėjimo turėtų būti pastebimas stilius

sodo priekis sodo takas elegantiška sodo sienaDvigubas kaip dekoravimas

Estetika yra ne mažiau svarbi nei funkcionalumas. Turėdamas daugiau linksmo gyvenime, jūs jausite daug daugiau motyvuotų. Apsvarstykite dekoratyvines plytas.

Sukurk pasakų išvaizdą

priekinis sodas apželdinimas sodo kelias akmens plokštės augalas

Spice up fasado išvaizda su atitinkamu ariumo dizainu

Ką reikia iš praktinio požiūrio į prieširdžių dizainą?

Pradėkime trumpai. Ar galite lengvai pamatyti įėjimą, per kurį įeinate ar vairuojate automobiliu? Ar tai gerai, ar atvyksite iš dešinės ar į kairę? Ar galbūt sutampa su dienos laiku, kai pradėsite čia? Ar pastebėjote savo namus iš šios perspektyvos ar klausiate kitų žmonių apie tai? Sumontavus augalus, galite lengvai ištaisyti visus tokius trūkumus.

Sukurkite naują atmosferą

priekinis sodas mados sodo stalas mediniai laiptinės laiptai

Spice up namo fasadą su kai kuriais dažais

sodo dizainas flora sodo namas fasadinė plyta

Padaryti fasadą patraukliau

Tai gražus, kai grįžtate namo į pastatą, kurį jau norite iš išorės, ar ne? Ar tavo namai yra vienas? Ar tai gerai veikia aplinkoje, kad ji prisidėtų prie bendro darnios išvaizdos? Ar tuo pačiu metu turi savo skiriamąjį požymį. Ar jis atrodytų geriau, jei jis būtų šiek tiek didesnis ar didesnis? Tuo pačiu būdu vaikštant pro savo namus iš skirtingų pusių, taip pat konsultuodamasis su draugais, pažįstamais ir kaimynais, galėtumėte sužinoti.

Padarykite stilingą sodo dizainą

priekinis sodo dizaino namas fasado augalų eksterjeras

Jei pasirodys, kad kažkas dar yra konvertuojamas, tai atlikite. Surinkite priekines sodo dizaino idėjas, kurios užmaskuos nustatytus trūkumus, arba ištieskite namo išvaizdą grynai vizualiai ilgio ar pločio.

Augalai ir statiniai

Augalai ir statiniai tam tikra prasme prieštarauja, bet tik tam tikru mastu. Paprastai pirmieji gali būti transformuoti ir pakeisti, o kiti - mažiau. Bet tai kiekvienu atveju keičiama. Kadangi tam tikrų medžių ir šautuvų gali būti sunku įgyvendinti, tam tikros "tvirtos" struktūros prieš tai jau yra. Taigi funkcijos gali būti pakeistos.

Švieži augalai leidžia sodui atrodyti gyvybingesni

sodo projektavimas grindinio kelio gėlės žalia

Vienas paprastai yra priekyje kiemas maketavimas, spręsti nuolatines ir lanksčias struktūras. Jūs turite laikyti antrus, kaip šios ir pirmosios ramsčio, kaip "institucijos" ramsčius. Kaip ir interjero dizaino. Pirma, pažvelkite į priekinio sodo dizaino idėjas, atsižvelgiant į nuolatinius elementus. Tada taip pat ieškosite "lanksto" prietaiso paveikslėlių ir įkvėpimo šaltinių. Sukurkite planą, kuris pereina nuo bendrojo iki išsamios žingsnis po žingsnio.

Funkcinis įėjimo zonas ir, jei reikia, planuoti laiptus

Jei nebūsite gyvenęs tolimoje ir pavojingoje vietoje arba norėsite suteikti savo namams tam tikrą mistinį pobūdį, tuomet turėtumėte sukurti aiškią ir glaustą viziją per priekinį sodo išdėstymą. Turėtumėte aiškiau pamatyti, kaip patekti į priekines duris per taką. Skambutis turi būti matomas ir niekur neslėptas. Ką nors įkvėpimo nustatymas nereiškia, kad tai nuobodus. Yra keletas augalų, galinčių pabrėžti takus ir kitus akcentus įėjimo zonoje.

Padaryk sodą erdvesnį

priekinis sodas apželdintas vejos žaliasis namas fasado laiptai

Prie įėjimo jus pajusite gražų kvapą

sodo rėminimas baltos sodo tvora rožės

Dėl laiptų yra taisyklė, kad jos turėtų būti tokios pat plones kaip juos jungiančios laiptelės. Jie turėtų būti empatiškas ir patrauklus. Jie taip pat gali būti prieskoniais. Tai puikiai tinka tekstūros, spalvos ir įdomių augalų, kurie ten naudojami, pokyčius.

Akmuo yra gražus sode

priekinis sodo formos laiptai akmens gamykla

Rėmas ir briaunos

Kraštovaizdžiai, kurie natūraliai atrodo ir tuo pat metu suteikia ypatingą įžangą, yra menas. Tačiau tai verta investuoti į šias pastangas, nes jie suteikia visiškai naują sodo dizainą. Kad viskas būtų aiškesni, turėtumėte nustatyti čia ir ten akcentus su augalais.

Užsakymas sode taip pat vaidina svarbų vaidmenį

priekinės sodo dizaino idėjos išorinis elegantiškas

Pasirinkite stilių

Projektuojant priekinį sodą, kaip ir visus kitus dalykus, stiliaus klausimai atlieka labai didelį ir svarbų vaidmenį. Čia svarbūs elementai ir principai. Galite rinktis tradicinį savo regiono ar jo rajono dizainą arba išdėstyti labai egzotišką elementą. Pagalvokite apie Viduržemio jūros stilių visais jo skirtingais variantais.

Sukurkite elegantišką aplinką, kur galima organizuoti įvairius renginius

sodo dizainas modernus sodas atviras židinys

Turtingas sodinimas

sodo dizainas sofa sodo stalo augalas

Medžiai tinka ilgai ir ilgaamžiškumui

Ką apie medžių sodinimą? Pirma, ilguoju laikotarpiu jie gali būti elementai, kurie, jei nori, vertikaliai išplės savo namuose. Be to, jie turi simbolinę galią, kuri taip pat nesąmoningai perteikia pastovumo ir atkaklumo troškimą. Tai užtikrina harmoniją ir draugiška atmosfera tarp gyventojų ir lankytojų. Medžiai yra svarbus elementas. Tai vienas iš tų, kurie paprastu pastatu paverčia namu.

Sodas sode

sodo dizainas sodo baldai kėdžių augalai

Papildomi priedai ...

Dabar, kai jūs sukūrėte pagrindines struktūras ir elementus, dabar jūs taip pat rasite laiko "papildomiems". Jie nėra privalomi, bet kur nors skubiai reikalingi. Kadangi visiems reikia mažų malonumų gyvenime, todėl jų buvimas taip staiga skiriasi. Tai gali būti egzotiškas medis ar bet kuris kitas akcento augalas.

Prie šios grupės pateksite į kitus įrenginius, pvz., Kabančios gamyklos konteinerius. Dažnai jie taip pat turi estetizuojantį, dekoratyvinį tikslą. Jie atneša ne tik retai, bet ir labai praktinę naudą. Tai gali būti apie tai, kad daugiau augalų auginti.

Paprastas sodo dizainas

sodo dizaino idėjos sodo takai akmenukai

Sukurkite gražų atsipalaiduoti kampą

sodo dizainas sodo baldai poilsis

Padarykite patrauklių dekoravimo idėjų sode

sodo idėjos, sodinančios neįprastus gėlių puokštės

Gargždai gerai naudojami sode

sodo projektavimo žvirgždų gamykla