Travertino plytelės vonioje: dizaino variantai su natūralaus akmens plytelėmis

Reflefo vonios idėjos su travertino plytelėmis

 

Ar esate minimalistinio vonios dizaino gerbėjas? Jei taip, turime čia puikių idėjų. Jie visi yra travertinų plytelės - nepakartojamas originalus ir labai modernus sprendimas. Travertino plytelės yra puikus būdas pritaikyti vonios kambarį. Tai taip pat suteiks visą namą visiškai naują personažą.

Šiuolaikiškas vonios puošimas kaimiškas stilius

Vonios plytelės travertinų plytelės vonios kambario dizaino vonios plytelės

Vonios plytelės pagamintos iš natūralaus akmens

Vonios plytelės travertinų plytelių klojimas sienų plytelėmis
Galima naudoti kaip sienos arba grindų plyteles

Vonios plytelių plytelės, kuriose yra grindų plytelės

Veidrodis kaip centrinis gabalas

Tai, kas puikiai veikia vonios kambaryje su travertinų plytelėmis, yra veidrodžio įvedimas kaip centrinis elementas. Šis poveikis gerokai padidėja, jei ten yra pakankamai natūralios šviesos. Be to, tokiomis aplinkybėmis graži sieninė puošmena taip pat atrodo gražiai. Nors jūs vargu ar naudojate baltą, jūs jausitės taip, lyg jūs plaukiate ore.

Vonios kambario baldai moderniu stiliumi

Vonios plytelės travertinų plytelės vonios kambario dizaino kriaukle stalo medienaVonios kambario baldai tamsoje

Kitas derinys, kurį norėtume pristatyti jums, yra pagamintas iš lengvų plytelių ir tamsios medienos. Abiejose medžiagose kartu naudojamas gražiausias pusė. Dėl dar spinduliuojančio poveikio, apsvarstykite galimybę naudoti marmurinius paviršius

Nicos spalvos kontrastas 

kaimo vonios plytelės travertinas plytelių vonia

Travertinų plytelės dizaino koncepcijose

Daugelyje dizaino apartamentų yra travertinų plytelės. Jie yra tikrai prabangus interjero pagrindas. Net brangusiuose apartamentuose ir palėpėse kartais reikia ką nors padaryti, kad kambarys atrodytų platesnis ir ryškesnis. Neutralios ir didelės apimties travertinų plytelės yra labai gerai. Jie taip pat yra puiki bazė vientisai minimalistinei išvaizdai. Pastarasis yra ypač tinka butuose su nuostabiais vaizdais. Jie atrodo prabangūs ir tuo pačiu metu leidžia natūraliai gražią aplinką išpildyti atmosferą.

Travertino plytelės yra tikrai prabangus interjero pagrindas

Vonios plytelės Travertinas plyteles Vonios plytelės vonios idėjos

Tradiciškai apstatytuose apartamentuose yra pilkos spalvos travertinos plytelės 

Pirmiau pateiktuose pavyzdžiuose mes pabrėžėme šiuolaikinį pilkųjų travertinų plytelių pobūdį. Tačiau jie neturėtų gauti netinkamo įspūdžio, jie netinkamai derėtų su tradiciniais stiliais. Priešingai, jei jums patinka klasikinis interjeras, bet norite žavingo šiuolaikiško prisilietimo prie jo, tuomet jūs turėtumėte papuošti grindis pilkomis travertininėmis plytelėmis.

Vienvietis ir minimalistas

Vonios kambario baldai vonios plytelės pilka travertino plytelės modernus vonios kambarys

Travertinų plytelės derliaus ir retro dizaino koncepcijose

Travertino plytelės puikiai tinka retro ir vintage dizaino koncepcijoms. Štai kodėl galite jį naudoti, kad papuoštų istorinius ir kitus senus namus, kad jie atrodytų šiuolaikiškesni, tačiau išlaikytų savo tradicinį ir labai vertingą personažą.

Kaimo stiliaus stilius yra madingas

Eklektiškas interjeras

Tikriausiai jie iš mūsų ankstesnių pavyzdinių modelių grindžiami logine išvada, kad travertinų plytelės puikiai tinka eklektiškiems interjerams. Tai iš tiesų yra, o ypač renovuojant, jūs galite pasiekti šį sprendimą labai.

Savo vonios kambaryje sukurkite jaukiu kampu

kaimiškas vonios kambarys baldų vonia plytelės travertinas plytelės įmontuota vonia

Iš esmės, travertinų plytelės daro jūsų interjerą spalvingesnį, elegantiškesnį ir prabangesnį. Kaip matote, tai veikia nepriklausomai nuo baldų koncepcijos. Tikimės, kad galėtume padėti jums nuspręsti, ar ir kokia forma norėtumėte įtraukti travertinų plyteles į interjero dizainą. ,

Žvakidė daugiau romantikos

Vonios plytelės travertinų plytelės sienų plytelės

Mažesni ir didesni travertino plytelės stovi priešingai

Vonios plytelės travertinų plytelės mozaikinės vonios plytelės

Natūralios medžiagos, tokios kaip mediena ir travertinas, puikiai tinka

Vonios plytelės plytelės travertinas grindų plytelės sienų plytelės

Travertino vonios plytelės

Vonios plytelės travertinų plytelės grindų plytelės sienų plytelėsPlytelių travertinas vonia vonios plytelės medienos vonios baldaišiuolaikinės vonios puošybos vonios plytelės, travertinų plytelės šiuolaikinės vonios baldai vonios kambario baldai medienos vonios plytelės travertinų plytelės šiuolaikinis vonios kambarys dušo komplektas vonia vonios plytelės travertinas plytelėsVonios kambario baldai vonios plytelės travertino plytelės modernus vonios kambarys Vonios patalpos dušo stiklo sienos Vonios plytelės Travertino plytelės Vonios plytelių travertinas plytelių vonia-dušas Vonios plytelės travertinų plytelės vonios plytelės vonios dizainasVonios plytelės travertinų plytelės grindų plytelės sienų plytelės Vonios plytelės travertinų plytelės įmontuotą vonią kaimiškas vonios kambario baldai Vonios plytelės travertinų plytelės atskira vonia Vonios plytelės Travertinų plytelės. Atskiros vonios vonios plytelės Vonios plytelės travertinų plytelės, atskiros vonios rudos spalvos Vonios plytelės travertinų plytelės, atskiros grindų plytelės, kaimiškas Vonios plytelės travertinų plytelės grindų plytelės sienų plytelėsšiuolaikinės vonios puošybos dušo vonios plytelės travertino plytelės kaimo vonios puošimas vonia plytelės travertinas plytelės kaimiškas vonios kambario dekoras vonios plytelės travertinas medžio veidrodis prabangus vonios kambarys baldų vonios plytelės travertinas medžio dušas Travertino plytelės. Atskiros vonios vonios plytelės