Targi iSaloni 2016 w Mediolanie: aktualne trendy w świecie mebli

Aktualne trendy na targach meblowych w Mediolanie

 

Każdej wiosny znowu dzieje się jedno z najważniejszych wydarzeń projektowych. Chodzi o pokaz iSaloni w Mediolanie, gdzie prezentowane są niektóre z najnowszych trendów. Targi meblarskie odbyły się po raz 55 w tym roku.

55. Mediolańskie Targi Meblowe iSaloni

Milan Fair isaloni 2016 test occhio slide

Targi w Mediolanie: Salone del Mobile 2016

isaloni Fair Mediolan Salone del Mobile 2016
Co możesz znaleźć na targach meblowych?

Co oferują Targi Meblowe w Mediolanie? W Mediolanie przedstawiono najnowsze metody opracowywania, innowacje wszelkiego rodzaju i modele dla aktualnych trendów w projektowaniu. Innymi słowy, na targach takich jak te w Mediolanie ustalono wymiary nowoczesności w tym obszarze. Włosi są zawsze wśród tych, którzy są na bieżąco. Jeśli możesz odwiedzić tylko targi meblowe, wybierz iSaloni w Mediolanie.

Na targach meblowych w Mediolanie można dowiedzieć się, jakie są aktualne trendy życiowe

Targi Mediolan Salone del Mobile 2016 aktualne trendy w życiu

Nawiasem mówiąc, jest to również doskonały sposób na poznanie tego wspaniałego miasta. Targi nie ograniczają się do określonego obszaru. Chociaż można zobaczyć główną wystawę na specjalnie wyznaczonych 240 metrów kwadratowych. Ponadto istnieją inne miejsca wystawowe, które są rozmieszczone w całym mieście.

Kreatywne projektowanie ścian 3D

Milan Fair Salone del Mobile 2016 kreatywny projekt ścianDesign zredukowany do komfortu

Meble, oświetlenie i akcesoria są w większości wykonane w minimalistycznym stylu. Nadmiarowe szczegóły, które nie mają konkretnej funkcji, nie wydają się w tym roku nowocześnie.

Mniej znaczy więcej, nawet w kuchni 

Milan Fair Salone del Mobile 2016 nowoczesna kuchnia

Odważna mieszanka materiałów

To, co nadal wyróżnia się dużą różnorodnością materiałów i śmiałym sposobem ich łączenia. Kamień naturalny, powierzchnie drewniane, szkło i wszelkiego rodzaju sztuczne kompozyty są obecnie bardzo nowoczesne.

Odważ się połączyć różne materiały

Salony wewnętrzne Salone Milano Salone del Mobile 2016

Przyjemny w dotyku

Od wielu lat kładziemy duży nacisk na wygodę, jaką odczuwasz, dotykając niektórych mebli. W związku z tym odnotowujemy znacznie więcej postępów w bieżącym roku. Posuwa się tak daleko, że czasami wizja wychodzi na dalszy plan. Nie ma znaczenia, czy mebel wygląda bardzo ładnie, czy bardzo źle, ale jak dobrze się czuje.

Duży nacisk kładzie się na komfort

Targi w Mediolanie Salone del Mobile 2016 Trendy meblowe Meble do salonu

Jasne akcenty

Chociaż napisaliśmy, że obserwuje się wiele trendów minimalistycznych. Nie oznacza to jednak, że musisz zadowolić się nudną lub monochromatyczną paletą kolorów. W rzeczywistości odkrywamy wiele jasnych niuansów wśród nowych trendów mody. Są po to, aby meble lub niektóre akcesoria miały świetne akcenty i aby zapewnić oryginalny wystrój domu.

Używaj kolorowych akcentów w jaskrawych odcieniach

Milan Fair Salone del Mobile 2016 Projektowanie trendów w meblach

emocjonalność

Z pewnością nie było odwiedzających Mediolańskich Targów Meblowych, którzy nie byli głęboko poruszeni emocjonalnie. Prezentowane meble cechowała pewna zmysłowość. Można powiedzieć, że była to jedna z właściwości łączących wszystkie eksponaty. Można więc powiedzieć, że we współczesnym kontekście różne meble muszą być łączone częściej w zależności od odczuć.

Meble, które prowokują uczucia

Targi Salone del Mobile 2016 w Mediolanie

Zbliż się do natury

To nic nowego, że chcesz zbliżyć się do natury w produkcji mebli. Ale w tym roku będzie jeszcze jaśniej niż w poprzednich sezonach. Było to odczuwalne bardzo mocno podczas tegorocznych targów meblowych w Mediolanie. Oprócz naturalnych materiałów, dekorowanie motywami roślinnymi jest znacznie ważniejsze niż wcześniej. Są one używane wielokrotnie i są zintegrowane coraz bardziej innowacyjne i oryginalne w projekcie.

Naturalne materiały i motywy kwiatowe

Targi Mediolan Salone del Mobile 2016 Trendy mebli do jadalni

Powrót do natury

Targi w Mediolanie Salone del Mobile 2016 zielony wystrój wnętrz

Nowoczesność, która mocno uwzględnia klasyczny styl

Wraz z rosnącym ładunkiem emocjonalnym mebli, coraz więcej kategorii ludzi wchodzi w grę w ich kwalifikacji. Można powiedzieć, że najnowsze pomysły, i to na pierwszy plan wysunęły się iSaloni, są zawsze o wiele szanowane i nieco mądrzejsze. Jak już wspomniano, staramy się poświęcić więcej uwagi naturze i zintegrować ją bardziej intensywnie z własnym życiem poprzez meble. Ponadto, pozostajesz nowoczesna bez bycia arogancką wobec tradycji. Wręcz przeciwnie, nawet przy bardzo innowacyjnych formach wyczuwa się wiedzę projektantów o historii mebli i stylu oraz o tym, że zostały one uwzględnione.

Klasyczne projekty są zawsze modne

Targi w Mediolanie Salone del Mobile 2016 Narożne trendy w meblach na sofę