33 dabartines ir kūrybingas mokyklinių krepšių idėjas

Galiausiai pradedama mokykla! Pirmieji pradinės mokyklos vaikai linksminasi, išlieka išmintingomis suknelėmis ir tvirtai laikosi kūrybinės mokyklos rankinės. Pirmoji mokyklos diena yra labai ypatinga diena milijonams vaikų Vokietijoje. Šiais laikais visi tėvai privalo pasirinkti tobulą mokyklinį krepšį. Štai kodėl mes norime pasidalinti savo daugybe idėjų ir naudingų patarimų su jumis.

Pirmoji mokyklos diena yra unikali patirtis, kuri amžinai išliks jūsų atmintyje

1-schultag-Schultüte

Schultüten arba cukraus maišai, kurie yra vadinami, yra senos Vokietijos tradicijos, kuri atgal į ilgą istoriją. Jo pradžia vėl atėjo laikas, tačiau nuo XVIII a. Cukraus krepšys yra labai svarbi pirmosios mokyklos dienos dalis. Mažieji pirmą kartą kartu su tėvais naudojosi kitais kūrybiniais krepšiais.

Tinkered mokyklos diena.

Šiuo metu yra daugybė puikių lentų medžiagų, kurios visada gali būti pertvarkytos ir apdailos skirtingomis spalvomis. Jūs taip pat turite galimybę padaryti mokyklos krepšį savo mažam lobiui sau, nes šio "pasididžiavimo" projekto procedūros nereikia anksčiau žinomų dalykų. Visų pirma aptarkite mokyklos krepšelio pagrindinę idėją, motyvus ir tekstūrą su savo vaiku. Jei jūsų vaikas neturi aiškios idėjos, turime jums keletą patarimų.

Pagrindinė cukraus krepšelio idėja natūraliai priklauso nuo vaiko lyties. Pastaraisiais metais motyvai iš įvairių vaikų filmų tapo ypač populiarūs maišelio dekoravimui. Jei jūsų vaikas turi mėgstamą filmą ar mėgstamą aktorių, jis gali puikiai suprasti savo mokyklos krepšį. Labai dažnai mergaitės nenori tekstų ar vėsių spalvų, bet dekoro lėlėmis, rožėmis ir net mergaitėmis.

Suprojektuokite mokyklos maišelį pagal individualų jūsų vaiko skonį

gudrus mokyklos maišas deko
Šie motyvai tampa tikru akių kirtikliu mokykliniame kieme su 2-3 skirtingų puikių dėžų deriniu. Priešingai nei mergaitės, berniukai daugiausia domisi mokyklinio krepšio turiniu, o ne kūrybiniu projektu. Berniams jūs galite pasirinkti temas su automobiliais ir didvyriu iš savo mėgstamų filmų, tokių kaip "Žvaigždžių karai", "Ninjago" ar "Lego filmas". Siūlyk savo vaikui keletą idėjų ir nuspręskite apie galimą projektą.

Medžiagų sąraše nėra daugybės dalykų. Labai svarbu, yra ilgas baudos dėžutė. Gauk 2-3 daiktus iš skirtingų spalvų. Puikios plokštės turėtų būti labai tiksliai supjaustytos žirklių pora į keturių apskritimų ratą. Jei norite tvirto mokyklinio krepšio, jums reikia 2 šios formos dėžutės, todėl maiše galite įdėti daugiau dalykų ir saldumynų. Viduje ir išorėje galite pasirinkti skirtingas spalvas.

Projektas turi būti kūrybiškas ir unikalus

blizgesio Schultüte

Mūsų redaktoriai apibendrino populiariausias mokyklos krepšles šiame paveikslėlių galerijoje. Taigi būk įkvėptas!

 Futbolo valdžia taip pat yra puikus pasirinkimas apdailai

BVB-Schultüte-futbolaskietas ir gražus mokyklos krepšys

kūrybinė-Schultüte pakalikai-Schultüte

Pradžios mokyklos išradingas mokyklos krepšys

Batman-Schultüte  Automobiliai-Schultüte-idėjos cool Schultüte cool Schultüte-patarimai kietas ir gražus mokyklos krepšys dino-Schultüte Futbolas-Schultüte geltonai Schultüte

kūrybinė-Schultüte automatinis Sługus-Schultüte  Lėlės Schultüte-Tinker Doll Schultüte-idėjos robotas-Schultüte Schultüte-basteln- schoolday-cool ir kūrybingas Schultüte deco idėjos Schultüte-idėjos Schultüte-kūrybinė-Deco

Schultüte-patarimai matyti-Schultüte pati-Druciarz-Schultüte super Mario-Schultüte

moteriškas Schultüte pakartotinai-of-Schultüte