Užsakyti garaže – kaip tinkamai organizuoti garažą

Išdėstymas garažo dėžėse

Užsakyti garaže - kaip tinkamai organizuoti garažą

Ar norite atsikratyti netvarkos garaže? Tai, be abejo, gali būti pasiekta naudojant keletą paprastų saugojimo sprendimų. Šiandien turime keletą idėjų, padedančių jums atrakinti daugiau vietos ir pritraukti daugiau daiktų.

Įdiekite spinteles

Tai ne tik tinka virtuvei ir vonios kambariui. Garaže galite puikius įrankius, valymo produktus ir daiktus visą sezoną. Jie gali būti gerai paslėpti ir išvalyti iš akių. Jūs galite kurti skirtingas zonas, organizuodami dalykus pagal kategoriją, projektą ar veiklą. Taigi galite Užsakyti garaže ir viskas bus savo vietoje. Organizuojami dažnai naudojami daiktai spintelėse ir stalčiuose, kuriuos lengva pasiekti. Ypatingą dėmesį reikia skirti ploviklių, dažų ir variklių alyvos saugojimui. Jie turėtų būti laikomi sausoje vietoje nuo vaikų ir gyvūnų.

Praktinės spintos ir lentynos sistemos sukuria užsakymą garaže

Apipjaustykite garaže praktinius spintos įrankių dviračius
Mūsų patarimas:

Lentelės gali padėti jums atsiminti, kur jūs ką nors pakėlėte. Taip pat galite pridėti datą ten. Tai ypač tinka šioms spintelėms su priekine juosta.

Laikyti dalykus matyti

Taisyklės garažo lentynose laikomos atviros sienos lentynose, sodo reikmenims

Tinkamai naudokite garažo erdvę ir tvarkykite viską labai tvarkingai. Maži ir atviri vienetai idealiai tinka mažiems dažnai naudojamiems daiktams, tokiems kaip sporto įranga ir vaikų žaislai, organizuoti. Skirtingi atvirų konteinerių dydžiai padės jums pritaikyti garažą ir jūsų daiktus matuoti.

Išsaugokite erdvę su pakabinamais saugojimo įrenginiais

Dviračių parduotuvės dirbtuvės sutvarkyti garažo saugojimo idėjų lentynų sistemasJei neturite pakankamai vietos, turite naudoti sienų ir durų plotą, kad gautumėte daugiau vietos. Pritaikomi lentynos suteikia daugiau lankstumo. Tai padės lengviau organizuoti savo erdvę pagal šeimos poreikius. Prie lentynų pritvirtintos permatomos guminės žarnos, kad būtų daugiau vietos ir geriau būtų išvalyti priedai. Taigi galite puikiai tvarkyti papildomus daiktus. Tai ypač aktualu tais atvejais, kai garažas yra labai drėgnas.

Apsvarstykite pakabinti savo daiktus ant kablio. Tai yra ypač tinkama, kai pateikiamas didesnis atstumas ir dalykai, tačiau tuo pačiu metu turi būti pasiekiama. Kablys yra puikus priedų priedas su ilgomis rankenomis ir daiktais, kurie naudojami tik tam tikrais metų laikais.

Mobiliųjų pagalbininkų sąrašas

Geležinkelio riedmenys, spintelės ir kaušai tiesiog manevruoja per garažą. Galite rinkti žolę, sodo reikmenis ir šiukšliadėžę šalia durų. Galite lengvai juos perkelti į priekį ir atvirkščiai patalpų ir lauko projektuose.

Nustatykite viską pagal savo asmeninius poreikius

Taisyklės garažo lentynose yra atviros sienos lentynos

Daugelis garažų turi vienodus poreikius. Tačiau ne visada galite vienodai taikyti tą patį planą visiems. Vienetai, kurie siūlo tiek atvirą, tiek uždarą saugyklą, idealiai tinka garažui. Užsisakykite pirmąsias, lengvai prieinamas patalpas labiausiai naudojamiems daiktams ir paslėpt sezoninius ir nepakankamai naudojamus daiktus ant aukštų lentynų ar pridėtinių.

Na, kaip jums patinka idėjos? Ar jie visi nėra įmanomi?

Išdėstymas garaže saugojimo patalpos sandėlyje